Kayseri Tıkanıklık Açma

Firmamız Tıkanıklığı Açma konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak hizmet veriyor ve bu hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürüyor.Sizlerde daha iyi hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.

tıkanıklık açma 1
7/24 Hizmet

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı, tuvaletin bir şekilde tıkanması ve suyun akmaması durumudur. Tuvalet tıkanıklığı, hem evlerde hem de iş yerlerinde meydana gelebilir. Tuvalet tıkanıklığının birçok nedeni olabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır:

Tuvalet tıkanıklığını gidermek için profesyonel ellerden yardım almanız hem maddi olarak hemde manevi olarak sizi daha az yorulmanıza sebep olur.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı, ev veya iş yerindeki yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Lavabo tıkanıklığı, evde kendi imkanlarınızla açmak için çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz. Ancak, tıkanıklık ciddiyse veya yukarıdaki yöntemlerle açılmıyorsa, profesyonel yardım almanız gerekebilir.

Profesyonel yardım alma nedenleri?

Mutfak Gideri Açma
7/24 Hizmet
Elektrikçi
7/24 Hizmet

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Tesisatçınız, tıkanıklığın nedenini tespit etmek için lavaboyu detaylı bir şekilde inceleyecektir.

Tıkanıklığın kaynağı tespit edildikten sonra, tesisatçı uygun açma yöntemini seçecektir. Bu, tıkanıklığın ciddiyetine ve türüne bağlı olarak değişebilir. Örneğin, piston veya tel gibi mekanik yöntemler, kimyasal maddeler veya kameralı görüntüleme gibi daha özelleşmiş teknikler kullanılabilir.

Tıkanıklık açıldığında, tesisatçı lavabo veya borunun temizliğini yapacaktır. Bu, tıkanıklığın oluşmasını önlemek için önemlidir.

Son olarak, tesisatçı size tıkanıklığın tekrarlanmaması için bazı önerilerde bulunacaktır. Bu öneriler, lavabo kullanımıyla ilgili hijyen kuralları ve düzenli bakım tavsiyelerini içerebilir.

Profesyonel yardım almak, mutfak tıkanıklığını hızlı ve güvenli bir şekilde çözmenin yanı sıra gelecekteki sorunların önlenmesine yardımcı olabilir. 

Kayseri Kanal Tıkanıklığı Çözümleri Nelerdir?

Tuvalet tıkanıklıklarının nedeninin belirlenmesi ve çözümü için kullanılan özel görüntüleme kameraları kullanan tesisatçılardan destek almalısınız. Külfetli gibi görünen bu tadilatın aslında çok uygun fiyatlara yaptırabildiğini biliyor muydunuz? Piyasadaki kimyasal çözücüler tıkanıklıkların artmasını sağlar, uzun vadede size başka büyük sorunlar açacaktır. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sayesinde banyonuzun kirlenmesine, klozetinizi değiştirmenize gerek kalmaz, alt komşunuzun getirdiği şikâyetlere maruz kalmazsınız. Etrafınızda su kaçaklarının yarattığı sıkıntılar, saçılan kötü kokular olmaz. Size özel olarak geliştirilen pratik çözümlerle hayatınız kolaylaşır. Hafta sonu ya da gece yarısı, ev ya da iş yeri fark etmeden meydana gelen tıkanıklık derdi için 7/24 ulaşabileceğiniz firmaların desteğiyle tuvalet tıkanıklığına son verebilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma, sıkıntı bir süreç gerektiğinden doğru ve kaliteli bir hizmet anlayışından yararlanarak bu işi halletmek size zaman ve paradan ciddi tasarruf kazandırır 

Elektrikçi
7/24 Hizmet

Neden Biz?

Tıkanıklılarla baş etmek artık eskisi kadar sorun değil.Bizi tercih etmeniz için çok fazla sebebiniz var.

Son Teknoloji Ekipman

Tıkanıklık tespiti için kullandığımız bütün ekipmanlar son teknolojidir.

7/24 Hizmet Anlayışı

Tıkanıklıklarınıza çözüm bulmak ve hizmet almak artık çok kolay.Daima hizmetinizdeyiz.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Hizmet almak hiç bu kadar ulaşılası olmamıştı.Onu siz düşünmeyin.

%100 Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizin arkasında daima mutlu müşteriler biriktirdik.

Tıkanıklık Açma Hakkında Merak Edilenler?

Sorun çözmede en üst sevyede olan ekibizin sorun ile mücadelesi ve merak ettiklerinize kalıcı çözümler

7/24 açık olan kayserinin en iyi sıhhi tesisatçısılarından olan Canitiz Sıhhi Tesisat en hızlı sürede ekipte bulunan profösyonel çalışma arkadaşlarımızın yardımı ile sorununuzu en kısa sürede çözmektedirler.Bu çözümler kalıcılık sağlayıp sizin için en iyi sorun gidericisi olacaktır.Bu güne kadar binlerce müşterimizi memnun ettmiş olup güzel sonuçlar almış bulunmaktayız.Sizde en iyi sonuçlar almak istiyorsanız sorunlarınızı gidermek için iletişime geçin.İletişim

Genellikle mutfak tıkanıklığı çay , çöp veya yemek kalıntıları gibi kirli atıkların birikmesi nedenlerden hatta yıkanan bulaşıklarda dahil zamanla lavaboyu tıkama sebepleri arasına girebilir.Banyo tıkanıklığı ise saç kılları ve lavaboda yapılan traş sonrası kalıntıların iyi şekilde temizlenmeyip pimaş borusunun dirseğinde birikmesi sonucu lavaboyu tıkamasına neden olur.Bunların yanı sıra lavaboların yapım aşamasında ustaların yaptığı hatalarda tıkanıklığa neden olabilir.

Lavabo tıkanıklığını çoğu yöntemler ile açmak mümkündür ama basit yöntemler kalıcılık sağlamamakla birlikte hem zaman hemde maddi kayıba yol açar.Bunun sebebi ise lavabo tıkanıklığının çok fazla nedeninin olmasıdır.Basit diye adlandırdığımız lavabo tıkanıklıkları çoğu basit yöntemlerle bile açılması mümkün olmayabiliyor.Bu tür basit lavabo tıkanıklığını açmak için iki şekide tıkanıklık olması lazım birincisi lavaboya bir cismin takılması lazım ki bazen bu yöntemler kalıcı olmayabiliyor.İkincisi ise bulunan cisim veya maddenin çıkarılabilecek bölgeye yakın olmasıdır.Bu tür tıkanıklıkların basit yöntemleri pompa ile açma , tel ile açma ve temzlik ürünleri ile açmak mümkün bu yöntemler belittiğimiz gibi kalıcılık sağlamamakla birlikte boruların hasar görmesine neden olabilir ve daha büyük sorunlar teşkil edebilir sizde sorunun tam olarak neler olduğunu öğrenmek , bilgi almak ve çözümlendirmek için bize ulaşın

İletişim

Teresubat (katı atık) ın birikimi sonucu borulardaki dolma durumu kanalizasyonu tıkamaya neden olur . Bunun sonucunda evler ,dükkanlar ,depo gibi alanlar zarar görür. Bu zarar kazalizasyonda bulunan atığın bulunduğu yerın dışına çıkıp bulunduğu ortamı kirletip bulunan ürünlerin kullanılamaz hale gelmesine ve büyük miktarda maddi kayba yol açar.Sadece bunlarla kalmayıp atığık suyun elektirik ,priz gibi maddelerle teması sonucu yangın gibi büyük felaketler ile sonuçlanabilir.

Kanalizasyon tıkanma durumu pek sık başımıza gelen olaylardan değildir.Ancak sonucu sadece bir kişiyi değil birden fazla kişileri etkileyecek bir durumdur.Bu tür tıkanıklıklar sizlerin çözümlendireceği basitlikte olmamakla birlikte tesisat firmasından yardım almanız gerekmektedir.Tesisat firmamız bünyesinde bulundurduğu çeşitli teknolojiye uygun cihazlar ile tıkanıklığın nedenini tespit ediyor ve duruma uygun şekilde sorunu çözümlendiriyor.

 

Firmamız 10 yıllık bir tecrübe ile birçok alanda olduğu gibi kanalizasyon tıkanmalarındada teknolojik ürünlerle sizleri en kısa zamanda kalıcı çözümlere kavuşturuyor.Bizlere ulaşıp bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığının sebebi tuvaletin amaç dışı kullanılması ve usta hatasından kaynaklanır.En sık sorunlardan biride tuvalet kağıdı atığıdır.Her tuvalet kağıdı suda erimiyor ve tuvalet tıkanmasına neden oluyor.Bu tür sorular basitmiş gibi gözüksede tuvaleti tıkayıp sorun oluşturabilir.Bunun yanı sıra çocukların tuvalete attığı oyuncaklar , yanlışlık ile tuvalet fırçasının kırılıp veya telefon gibii aletlerin düşmesi tıkamaya neden oluyor.Bunlara rağmen tuvalet tıkanıklığı meydana gelebiliyor.

Tuvalet tıkanıklığı evde basit yöntemler ile çözüm bulunabilir.Evde kullanacağınız çözümler karbonat , tuvalet tıkanıklığı açma teli ve tuz ruhu gibi basit yöntemlerdir.Bu yöntemler riskli olmakla birlikte tavsiye edilen yöntemler arasına girmez.Sebebi ise borulara zarar verilebilir farklı sorunlar çıkabilir.Bu tür tıkanmalarda daha profösyonel yardımlar almak daha mantıklı olmakla birlikte kesin sonuç verir.Firmamız tuvalet tıkanıklığı açmada , kameralı cihazını kullanıp tıkanıklığın nerede ve neden olduğunu bulur.Tıkalı bölgeye gönderilen cihaz her tarafı görüntüleyerek sıkıntının kaynağına iner.Sorunun neden olduğunu bulur ve tıkama yapan cisimin kırılabilir mi kırılamaz mı bunu tespit eder.Kırılabilirse işlemi halleder aksi taktirde pimaş borusu sökülür ve yeniden eğim verilir.

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara