Kayseri Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

Firmamız su kaçağı bulma konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak hizmet veriyor ve bu hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürüyor.Sizlerde daha iyi hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Neden Biz?

Tıkanıklılarla baş etmek artık eskisi kadar sorun değil.Bizi tercih etmeniz için çok fazla sebebiniz var.

Son Teknoloji Ekipman

Tıkanıklık tespiti için kullandığımız bütün ekipmanlar son teknolojidir.

7/24 Hizmet Anlayışı

Tıkanıklıklarınıza çözüm bulmak ve hizmet almak artık çok kolay.Daima hizmetinizdeyiz.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Hizmet almak hiç bu kadar ulaşılası olmamıştı.Onu siz düşünmeyin.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimizin arkasında daima mutlu müşteriler biriktirdik.

8
7/24 Hizmet
Su tesisatında kaçak olduğu nasıl anlaşılır?
17
7/24 Hizmet
16
7/24 Hizmet
Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Bizi Birde Onlardan Dinleyin.

Yılların verdiği tecrübeyle binlerce mutlu müşteri biriktirdik.

Senelerdir evde denediğimiz geçici çözümlerle tuvaletimizi kendimiz tamir ettik.Ama bir türlü tıkanıklık sorununu gideremedik.Tam evi değiştirmeye karar vermiştik kendileriyle tanıştık.Yılların sorununu çözdünüz.Teşekkürler...
Nadire ö.
Lavaboda ki gitmeyen kokudan artık bıkmıştık.Ne yaparsak yapalım bir türlü geçmedi.Defalarca lavabo açıcı kullandım .Artık borular çürümeye başlamıştı kimyasallardan.Bizi zehirlemesi de cabası.İyi ki sizi bulduk.Sorun kökünden halloldu:)
Ayşen B.

7/24 Hizmet İçin Hemen Arayın!

5
İşi ehline bırakın kafanız rahat olsun!

Bilgi Bankası

İşini seven ve en iyi şekilde yapmaya çalışan dinamik ekibimiz; teknolojik gelişmeleri takip ederek modern çözümler sunmaktadır.

SIHHİ TESİSAT

Temiz su tesisatı montajı– Pis su tesisatı Montajı– Sıcak su Tesisatı montajı– Soğuk su tesisatı Montajı– Yağmur suyu Tesisatı Montajı– Gider Borusu döşeme– Musluk ve batarya montajı– Duş fiskiyesi montajı– Su deposu montajı– Atık su tamiri– Bina su kollektörü montajı– Bina su kollektörü tamiri.Kalorifer Tesisatı Montajı– Kalorifer petek montajı– Kalorifer vana montajı– Termostatik vana montajı. – Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Şofben Tesisatı Hizmetlerimiz– Şofben Tesisatı Bulaşık makinası su tesisatı– Bulaşık makinası musluk montajı– Bulaşık makinası pis su gideri montajı– Bulaşık makinası tıkanıklığı giderilmesi– Bulaşık makinası tıkanık açma.Lavabo Tesisatı Hizmetlerimiz– Lavabo tesisatı. – Lavabo montajı– Lavabo tıkanıklığı açma–

Elektronik modern cihazlar sayesinde hiçbir yeri kırmadan su kaçağının tespiti yapabilmekteyiz. Su kaçağı tespiti yapılırken elektronik ses dinleme cihazlarıyla tespit yapılır. Böylece su sızan boru tespit edilerek diğer borulara zarar vermeden düzeltme uygulanır. Ekipmanlarımız ve uzman tesisatçılarımız sayesinde su kaçağı tespiti kolayca yapılır ve su sızıntısı büyük bir sorun olmaktan çıkar. 

  • Boru kamerası kullanılarak görüntüleme
  • Boruya verilen gazı izlemek
  • Boyalı su kullanmak
  • Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme
  • Manyetik cihazla dinleme yapmak
 
Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?