Kayseri Gider Açma

Firmamız Gider Açma konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak hizmet veriyor ve bu hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürüyor.Sizlerde daha iyi hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Mutfak Gideri Açma
7/24 Hizmet

Gider Açma

Mutfak giderleri, ev sahiplerinin en sık karşılaştığı sıhhi tesisat sorunlarından biridir. Giderler yağ, yemek artıkları, saç ve diğer kalıntılarla tıkanabilir.

Tıkalı mutfak gideri gözetimsiz bırakılırsa, sonunda su akışı duracaktır. Bu da küf oluşumu ve su baskını gibi daha ciddi sorunlara yol açabilir. Neyse ki gider tıkanıklığını açmak için bir tesisatçınız var. 

Profesyonellerden alacağınız yardım sonucu daha fazla masraf yapmadan işi güvenli ellere sunmuş olacaksınız. Profesyonel bir tesisatçı, tıkanmış giderlerinizi temizlemek için onları mükemmel hale gelecek özel ekipman ve deneyime sahiptir. Sorununuzun kökenini bulabilecek ve hızlı bir şekilde halledebileceklerdir, böylece siz de hayatınıza her zamanki gibi devam edebilirsiniz.

Mutfak Gider Açma

Mutfak gider tıkanıklığı, mutfaktaki lavabonun, evin veya iş yerinin yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Mutfak gider tıkanıklığı, evde kendi imkanlarınızla açmak için çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz. Ancak, tıkanıklık ciddiyse veya yukarıdaki yöntemlerle açılmıyorsa, profesyonel yardım almanız gerekebilir.

Banyo Gideri Açma
7/24 Hizmet
Tuvalet Gideri Açma
7/24 Hizmet

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı gider, lavabo, tuvalet, duşakabin, küvet gibi giderlerin tıkanması sonucu oluşan bir sorundur. Tıkanıklık, yağ ve yemek artığı, saç, yabancı cisimler gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir.

Tıkalı gider, ev veya iş yerindeki yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Tıkanıklığın giderilmemesi durumunda, giderden gelen kötü koku, suyun taşması gibi sorunlar yaşanabilir.

Tıkalı gider açma işlemi, tıkanıklığın nedenine ve tıkanıklığın yerinin tespit edilmesinin zorluğuna göre değişebilir. Tıkanıklığın evdeki yöntemlerle açılmaması durumunda, profesyonel yardım alınması gerekir.

Banyo Gideri Açma

Banyo gideri tıkanıklığı evdeki yöntemlerle açılmıyorsa, profesyonel yardım alınması gerekir. Profesyonel tesisatçılar, banyo gideri tıkanıklığını açmak için çeşitli yöntemler kullanabilir.

Banyo Gideri Açma
7/24 Hizmet

Neden Biz?

Tıkanıklılarla baş etmek artık eskisi kadar sorun değil.Bizi tercih etmeniz için çok fazla sebebiniz var.

Son Teknoloji Ekipman

Tıkanıklık tespiti için kullandığımız bütün ekipmanlar son teknolojidir.

7/24 Hizmet Anlayışı

Tıkanıklıklarınıza çözüm bulmak ve hizmet almak artık çok kolay.Daima hizmetinizdeyiz.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Hizmet almak hiç bu kadar ulaşılası olmamıştı.Onu siz düşünmeyin.

%100 Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizin arkasında daima mutlu müşteriler biriktirdik.

Gider Açma Hakkında Merak Edilenler?

Sorun çözmede en üst sevyede olan ekibizin sorun ile mücadelesi ve merak ettiklerinize kalıcı çözümler.

Gideriniz yavaşsa, borularınızın tıkanması muhtemelen an meselesidir. Ama endişelenmeyin! Giderleriniz her tıkandığında tesisatçı çağırmak zorunda kalmamak için atabileceğiniz birkaç basit adım var. Soruna neyin neden olduğunu ve nasıl çözeceğinizi biliyorsanız, önce kendiniz tamir etmeyi deneyin. Her şey yolunda giderse paradan tasarruf edebilirsiniz! Ancak, ciddi bir sorun varsa (taşan tuvalet veya lavabo gibi), bir profesyonel çağırmak, işleri daha da kötüleştirebilecek bir şeyi kendiniz denemekten her zaman daha güvenlidir.

Tesisat yılanları gider tıkanıklıklarını açmak için harika bir araçtır, ancak sadece bir yere kadar gidebilirler. Bazen giderinizdeki tıkanıklığı yılanın ulaşamayacağı bir yerden temizlemek için bir kök sökücü veya kanal açma makinesi gerekir.

Tesisat yılanları giderleri açmak için kullanılır.

Tesisat yılanı, kanalizasyonları açmak için kullanılan ucunda kanca bulunan bir çubuktur. Tesisatçı yılanları genellikle çelik veya pirinçten yapılır ve 3/8″ ila 6″ arasında çeşitli boyutlarda gelir. Tesisatçı, ilerlemesini engelleyen bir engel bulana kadar yılanı gidere doğru besler. Bir nesnenin yerini tespit edip kancaladıktan sonra, onu kuvvetle yukarı çeker ve daha önce orada sıkışmış olan her neyse yerinden çıkarır. Bu prosedür, tüm nesneler gider hattınızdan çıkarılana veya temizlenene kadar tekrarlanabilir.

Bazen, zemin drenaj borularınızda yıllarca biriken kalıntılar tıkanmalarına veya onarılamayacak şekilde hasar görmelerine neden olabilir. Bu durumlarda, kanalizasyon hattınızın herhangi bir ucunda (iç veya dış) daha fazla onarım yapılmadan önce ikinci bir tesisat yılanı uygulaması gerekebilir, çünkü bir açıklıktan bir şeyleri çekmeye başladığınızda, içeride kalan her şeyi evinize yeniden girmekten uzak tutan bir şey yoksa, bazıları kaçınılmaz olarak başka bir açıklıktan geri gelecektir!

Tesisat yılanı, bir tıkanıklığa rastlayana kadar giderden aşağı doğru beslenir.
  • Tesisat yılanı, bir tıkanıklıkla karşılaşana kadar giderden aşağı doğru ilerler.

  • Bu noktada, borularınızı tıkayan şeyi tutmak için yılanınızın ucundaki kancayı kullanmanız gerekecektir.

  • Ardından, nesneyi giderinizden çekin ve gerektiğinde daha fazla tıkanıklığı temizlemeye devam edin

Tesisatçılar bir gideri açmak için genellikle birden fazla yöntem kullanır

Kendinize “Bir gideri açmak için ne kullanılır?” diye soruyor olabilirsiniz. Tıkanmış bir drenaj sistemini açmanın birkaç yolu vardır. Tesisatçılar bir gideri açmak için genellikle birden fazla yöntem kullanır.

  • Hidro-jetleme, giderlerdeki, kanalizasyon borularındaki ve septik tanklardaki tıkanıklıkları gidermek için yüksek basınçlı su kullanır.

  • Drenaj temizleme makineleri yüksek hızda dönen özel kablolar kullanır.

  • Tesisat yılanları giderleri açmak için kullanılır.

Gider tıkanması çoğunlukla başımıza gelmesi olası durumlardan biridir. Gider açma işlemleri farklı özellikleri ile değişim göstermektedir. Farklı alanlarda gider açma seçenekleri fiyatlardada değişiklik göstermektedir. Banyo gider açma , tuvalet gider açma ve lavobo gider açma gibi işlemlerin fiyatları büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Bu kesinlikle bir bina giderinin tıkanıklığını açmanın en önemli kısmı temzilenmesidir. Tıkalı gideri temizledikten sonra, gelecekte daha fazla tıkanmayı önlemek için artık kalıntıları ve çöpleri temizlemelisiniz. Giderde tıkama yapacak çöp benzeri atık bulunmadığına emin olun.

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara